Zadzwoń do nasZadzwoń do nas 71 714 22 23Zadzwoń do nasNasz adresNasz adres

Kserokopiarki Canon

Kserokopiarki Canon

Kserokopiarki Canon – jakość w przystępnej cenie

Czy dobra jakość i niewygórowana cena mogą iść ze sobą w parze? Tworząc swoje kserokopiarki, Canon udowadnia, że tak. Jest to idealne połączenie solidności i dobrych osiągów przy cenie o wiele niższej, niż urządzenia tego typu oferowane przez inne firmy. To najlepsze rozwiązanie dla małych i średnich firm, jednak w większych przedsiębiorstwach i biurach też doskonale da radę. Kserokopiarka Cannon sprawdzi się również jako wyposażenie szkół, pracowni komputerowych i urzędów oraz wszelkich instytucji, gdzie praca z dokumentami jest na porządku dziennym. Nie może więc dziwić, że większość tych zaawansowanych modeli znajduje się w naszej ofercie. Pamiętajmy, że potencjał tych urządzeń wykorzystać można do o wiele bardziej zaawansowanych prac niż jedynie drukowanie faktur. Za ich pośrednictwem otrzymamy wysokiej jakości dokumenty graficzne takie jak na przykład zdjęcie, diagramy, wykresy i zestawienia, które bez zażenowania można wykorzystać w trakcie prezentacji.

Kserokopiarki Canon – stworzone z myślą o użytkownikach

Decydują się na zakup kserokopiarki canon w naszej firmie, otrzymają Państwo również dowóz oraz podłączenie i instalację. Przeprowadzamy także pełne szkolenie z zakresu obsługi urządzenia. W trakcie trwania gwaranci zapewniamy całkowity serwis oraz wsparcie telefoniczne. Jednak po jej zakończeniu świadczymy usługi pogwarancyjne. Na plus zasługuje fakt, że wymiana tonerów nie wymaga specjalistycznej wiedzy i ingerencji w samo urządzenie. Wystarczy odbezpieczyć blokadę, wyjąć zużyty toner i założyć nowy. Zaznaczamy, że wszystkie materiały eksploatacyjne do sprzedawanych przez nas urządzeń, znajdą Państwo w naszym sklepie. Na zamówione urządzenie nie będą Państwo czekali dłużej niż kilka dni.

Urządzenia wielofunkcyjne Canon – do ekstremalnych zadań

Kserokopiarki Canon oferują doskonały wydruk monochromatyczny i kolorowy. W zależności od potrzeb oferujemy Państwu urządzenia, które drukują w rozdzielczości od 600 x 600 do 1200 x 1200 ppi. Większość z nich zaopatrzona jest w dwa podajniki papieru na formaty A4 i A3. Dzięki dodatkowemu podajnikowi kserokopiarki obsłużą dodatkowo każdy mniejszy format. Ponadto dzięki oferowanym przez nas urządzeniom wielofunkcyjnym możliwy jest wydruk okładek, broszur, wkładek, kodów kreskowych i plakatów.

Tym, co zdecydowanie wyróżnia urządzenia wielofunkcyjne Canon, jest prędkość wydruku. W najtańszych urządzeniach wynosi ona do 20 stron na minutę, co już stawia je w środku stawki. W urządzeniach droższych ta wartość sięga 30, 40 a nawet 55 stron na minutę, co deklasuje najdroższych rywali już na starcie. To oszczędność przede wszystkim czasu, a co za tym idzie również pieniędzy.

Dokonywać wydruków możemy z komputera lub bezpośrednio z pamięci USB i flash.

Urządzenia wielofunkcyjne canon pozwalają na automatyczne tworzenie dwustronnych kopii i skanów w rozdzielczości od 300×300 do 600×600 dpi (w zależności od modelu). Skanowany dokument możemy od razu wydrukować, przesłać na e-mail, folder komputer lub pamięć zewnętrzną.

To się sprawdzi

Wszystko jedno, czy już posiadają Państwo firmę lub dopiero noszą się Państwo z zamiarem założenia własnego biznesu, urządzenie wielofunkcyjne na pewno okaże się niezwykle przydatne, a po kilku tygodniach użytkowania, stwierdzą Państwo, że bez niego firma nie może funkcjonować. Oczywiście nie trzeba być przedsiębiorcą, by potrzebować tego typu urządzenia. Biura, urzędy i kancelarie również wymagają sprawdzonych i pewnych rozwiązań, a urządzenia wielofunkcyjne canon z pewnością takie są. Można mieć wątpliwości, czy opłaca się inwestować w kserokopiarkę. Na pewno tak. Zauważmy, że jedno takie urządzenie jest w stanie obsłużyć wiele stanowisk komputerowych. To zdecydowanie bardziej opłacalne niż zakup kilku bądź kilkunastu mniejszych drukarek i skanerów. Pamiętajmy, że w przypadku serwisu, bądź zakupu materiałów eksploatacyjnych również zapłacimy tylko raz.

Jeśli jeszcze mają Państwo wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.