Zadzwoń do nasZadzwoń do nas 71 714 22 23Zadzwoń do nasNasz adresNasz adres

Kserokopiarki Canon

Kserokopiarki Canon

Kserokopiarki Canon – jakość w przystępnej cenie

Czy dobra jakość i niewygórowana cena mogą iść ze sobą w parze? Tworząc swoje kserokopiarki, Canon udowadnia, że tak. Jest to idealne połączenie solidności i dobrych osiągów przy cenie o wiele niższej, niż urządzenia tego typu oferowane przez inne firmy. To najlepsze rozwiązanie dla małych i średnich firm, jednak w większych przedsiębiorstwach i biurach też doskonale da radę. Kserokopiarka Cannon sprawdzi się również jako wyposażenie szkół, pracowni komputerowych i urzędów oraz wszelkich instytucji, gdzie praca z dokumentami jest na porządku dziennym. Nie może więc dziwić, że większość tych zaawansowanych modeli znajduje się w naszej ofercie. Pamiętajmy, że potencjał tych urządzeń wykorzystać można do o wiele bardziej zaawansowanych prac niż jedynie drukowanie faktur. Za ich pośrednictwem otrzymamy wysokiej jakości dokumenty graficzne takie jak na przykład zdjęcie, diagramy, wykresy i zestawienia, które bez zażenowania można wykorzystać w trakcie prezentacji.

Kserokopiarki Canon – stworzone z myślą o użytkownikach

Decydują się na zakup kserokopiarki canon w naszej firmie, otrzymają Państwo również dowóz oraz podłączenie i instalację. Przeprowadzamy także pełne szkolenie z zakresu obsługi urządzenia. W trakcie trwania gwaranci zapewniamy całkowity serwis oraz wsparcie telefoniczne. Jednak po jej zakończeniu świadczymy usługi pogwarancyjne. Na plus zasługuje fakt, że wymiana tonerów nie wymaga specjalistycznej wiedzy i ingerencji w samo urządzenie. Wystarczy odbezpieczyć blokadę, wyjąć zużyty toner i założyć nowy. Zaznaczamy, że wszystkie materiały eksploatacyjne do sprzedawanych przez nas urządzeń, znajdą Państwo w naszym sklepie. Na zamówione urządzenie nie będą Państwo czekali dłużej niż kilka dni.

Urządzenia wielofunkcyjne Canon – do ekstremalnych zadań

Kserokopiarki Canon oferują doskonały wydruk monochromatyczny i kolorowy. W zależności od potrzeb oferujemy Państwu urządzenia, które drukują w rozdzielczości od 600 x 600 do 1200 x 1200 ppi. Większość z nich zaopatrzona jest w dwa podajniki papieru na formaty A4 i A3. Dzięki dodatkowemu podajnikowi kserokopiarki obsłużą dodatkowo każdy mniejszy format. Ponadto dzięki oferowanym przez nas urządzeniom wielofunkcyjnym możliwy jest wydruk okładek, broszur, wkładek, kodów kreskowych i plakatów.

Tym, co zdecydowanie wyróżnia urządzenia wielofunkcyjne Canon, jest prędkość wydruku. W najtańszych urządzeniach wynosi ona do 20 stron na minutę, co już stawia je w środku stawki. W urządzeniach droższych ta wartość sięga 30, 40 a nawet 55 stron na minutę, co deklasuje najdroższych rywali już na starcie. To oszczędność przede wszystkim czasu, a co za tym idzie również pieniędzy.

Dokonywać wydruków możemy z komputera lub bezpośrednio z pamięci USB i flash.

Urządzenia wielofunkcyjne canon pozwalają na automatyczne tworzenie dwustronnych kopii i skanów w rozdzielczości od 300×300 do 600×600 dpi (w zależności od modelu). Skanowany dokument możemy od razu wydrukować, przesłać na e-mail, folder komputer lub pamięć zewnętrzną.

To się sprawdzi

Wszystko jedno, czy już posiadają Państwo firmę lub dopiero noszą się Państwo z zamiarem założenia własnego biznesu, urządzenie wielofunkcyjne na pewno okaże się niezwykle przydatne, a po kilku tygodniach użytkowania, stwierdzą Państwo, że bez niego firma nie może funkcjonować. Oczywiście nie trzeba być przedsiębiorcą, by potrzebować tego typu urządzenia. Biura, urzędy i kancelarie również wymagają sprawdzonych i pewnych rozwiązań, a urządzenia wielofunkcyjne canon z pewnością takie są. Można mieć wątpliwości, czy opłaca się inwestować w kserokopiarkę. Na pewno tak. Zauważmy, że jedno takie urządzenie jest w stanie obsłużyć wiele stanowisk komputerowych. To zdecydowanie bardziej opłacalne niż zakup kilku bądź kilkunastu mniejszych drukarek i skanerów. Pamiętajmy, że w przypadku serwisu, bądź zakupu materiałów eksploatacyjnych również zapłacimy tylko raz.

Jeśli jeszcze mają Państwo wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania – WDB Kserokopiarki Wrocław

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.

Kontakt
close slider

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.