Zadzwoń do nasZadzwoń do nas 71 714 22 23Zadzwoń do nasNasz adresNasz adres

Kserokopiarki Samsung

Kserokopiarki Samsung

Kserokopiarka Samsung – postaw na niezawodność

Na urządzenia firmy SAMSUNG można natrafić dosłownie wszędzie – w domu, w szkole, w urzędzie i wszelakich przedsiębiorstwach. Już samo to, że zaopatrują się w nie tysiące firm i osób prywatnych, jest gwarancją jakości i solidności. W związku z tym urządzenia wielofunkcyjne samsung musiały znaleźć się w naszej ofercie. Kserokopiarki, które chcemy Państwu zaprezentować, zajmują czołowe miejsce wśród urządzeń tego typu. Zaopatrują się w nie nie tylko wielkie firmy, ale również średnie i małe przedsiębiorstwa. Można je także znaleźć na wyposażeniu wielu biur i kancelarii. Oferowane przez nas kserokopiarki znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie praca z dokumentami jest czymś oczywistym. Jednak to nie tylko drukarki do faktur. Za ich pomocą jesteśmy w stanie wydrukować zdjęcia, plansze, diagramy i zestawienia, a wszystko to w doskonałej jakości. Takie dokumenty będą idealnym uzupełnieniem każdej prezentacji.

Kserokopiarki Samsung – marka zobowiązuje

Sprzedając kserokopiarki firmy Samsung, jesteśmy zobowiązani dostarczyć je do Państwa i przeprowadzić szkolenie personelu w zakresie ich użytkowania. W pakiecie otrzymują Państwo również instalację oraz konfigurację urządzenia. W okresie gwarancyjnym zapewniamy pełny serwis i wsparcie telefoniczne. Oferujemy także serwis pogwarancyjny. Zamówione urządzenie dostarczymy  do Państwa w czasie nie dłuższym niż kilka dni. Nasz sklep umożliwia zakupu tonerów do każdego sprzedawanego przez nas urządzenia.

Urządzenia wielofunkcyjne Samsung – maszyny do zadań specjalnych

Dzięki naszym urządzeniom, oprócz standardowych kolorowych i czarno-białych wydruków, możliwe jest drukowanie okładek, broszur, wkładek, kodów kreskowych i plakatów. Wydruk z połyskiem albo znakiem wodnym też nie jest problemem. Dokonywać wydruków możemy z komputera lub bezpośrednio z pamięci USB i flash. Szybkość, w zależności od modelu, to od 22 do 35 arkuszy na minutę, co zapewnia dużą oszczędność czasu.

W ustawieniach znajdziemy takie funkcje jak: ustawienie pierwszeństwa podajnika, tryb automatycznego podajnika, druk dwustronny, druk wielu stron na jednym arkuszu czy skalowanie rozmiaru. Jeśli nasze dokumenty nie wymagają wysokiej jakości, możemy zastosować tryb ECO, dzięki któremu zaoszczędzimy tonery.

Podajniki mieszczą do pięciuset arkuszy, dzięki czemu nie trzeba ich często uzupełniać.

Każda oferowana przez nas kserokopiarka drukuje dokumenty w wysokiej jakości do 1200 x 1200 ppi, co gwarantuje doskonały wydruk.
Urządzenia wielofunkcyjne samsung pozwalają na tworzenie dwustronnych kopii i skanów w rozdzielczości do 600 x 600 dpi. Skanowany dokument możemy od razu wydrukować, przesłać na e-mail, folder komputer lub pamięć zewnętrzną.

Warto

Mogą mieć Państwo wątpliwości, czy zakup takiego urządzenia się opłaca. Jeśli w Państwa biurze bądź firmie drukuje się kilkaset dokumentów miesięcznie, to na pewno tak. Zauważmy, że oferowane przez nas kserokopiarki są w stanie obsłużyć kilkanaście urządzeń. Jest to na pewno duże lepsze rozwiązanie niż zakup kilku osobnych drukarek i skanerów. W przypadku serwisu również zapłacimy tylko raz. Podobnie będzie z wymianą tonerów. I podkreślmy, że kserokopiarki Samsung, nie służą jedynie do drukowania, ale także umożliwiają doskonały import i eksport wszelkiego rodzaju grafik i zdjęć. Jeśli jeszcze mają Państwo wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania – WDB Kserokopiarki Wrocław.

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.

Kontakt
close slider

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.