Zadzwoń do nasZadzwoń do nas 71 714 22 23Zadzwoń do nasNasz adresNasz adres

Kserokopiarki Xerox

Kserokopiarki Xerox

Użytkownicy kserokopiarek to najczęściej pracownicy biurowi, którzy potrzebują nowoczesnych, niezawodnych oraz wielofunkcyjnych urządzeń biurowych, wykonujących zadania na najwyższym poziomie. Xerox, jako wiodąca marka, produkująca profesjonalne urządzenia biurowe, oferuje kserokopiarki, spełniające najwyższe wymagania. Kserokopiarka Xerox to urządzenie, które dzięki zastosowanej, nowoczesnej technologii łączy funkcje kilku urządzeń bez konieczności rezygnowania z najwyższej jakości którejś z dostępnych opcji. Nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne Xerox to cyfrowe kserokopiarki, skanery, drukarki oraz opcjonalnie faksy, w jednej obudowie. Intuicyjna obsługa urządzeń odbywa się za pomocą panelu dotykowego, a wybór urządzenia warto odnieść do ilości dokumentacji, która będzie potrzebowała digitalizacji oraz liczby pracowników, korzystających z urządzenia. Kserokopiarka Xerox może obsługiwać od 12 do nawet 125 stron/minutę.

Nowoczesna kserokopiarka Xerox, doskonała do biura

Zaawansowana technologia urządzeń wielofunkcyjnych Xerox pozwala na obsługę dokumentów w kolorze lub w wersji czarno – białej. Osoby, korzystające z urządzenia mogą skanować pliki bezpośrednio do e-maila, korzystając z połączenia WI-FI, pomiędzy kopiarką, a komputerem. Możliwe jest połączenie z chmurą, wysyłanie faksów, automatyczne ustawienie parametrów odbioru plików tekstowych. Większość urządzeń typu kserokopiarki Xerox to urządzenia, obsługujące format A4, dla wymagających zaawansowanych rozwiązań, Xerox oferuje kserokopiarki, pracujące z formatem A3, odpowiednie do zakładów poligraficznych. Urządzenia wielofunkcyjne Xerox to przede wszystkim niezawodność, komfort użytkowania oraz oszczędność miejsca. Współczesne biura nie korzystają z wielu,osobnych urządzeń, wybierając ergonomiczne i nowoczesne rozwiązanie, czyli urządzenie wielofunkcyjne.

Urządzenie wielofunkcyjne Xerox w Twoim biurze

Co w praktyce oznacza nazwa Wszystko Dla Biura? Wybierając sprzęt biurowy w naszym sklepie, zapewniają sobie Państwo zaangażowanie, pomoc i opiekę naszych specjalistów zarówno na etapie zakupu, jak i podczas użytkowania. Zapewniamy transport kserokopiarki pod wskazany adres, a na miejscu wykonujemy szkolenie z obsługi urządzenia oraz pomożemy zainstalować i skonfigurować sprzęt. Pracownicy biura będą mogli liczyć na pomoc telefoniczną, obsługę serwisową oraz wsparcie techniczne w okresie trwania gwarancji. Wybór marki Xerox to znakomita decyzja, dzięki której wzrośnie efektywność prac biurowych, a dzięki niewielkiej przestrzeni, którą zajmie urządzenie, będzie można odczuć wyraźną poprawę komfortu pracy w biurze. Najwyższa jakość i nowoczesne rozwiązania, zastosowane w kserokopiarkach Xerox to technologia, która staje się niezbędna w każdym, nowoczesnym biurze.

Xerox – najlepszy wybór

Jeżeli biuro funkcjonuje w oparciu o obsługę dokumentów czarno – białych, doskonałym wyborem będzie urządzenie wielofunkcyjne z czarno – białym wydrukiem. Kompatybilność kserokopiarek z komputerem i możliwość łączenia się dzięki WI-FI to nowoczesność, która ma wpływ na codzienną pracę, jej efektywność i jakość. Xerox to firma niezawodna, której urządzenia działają niezawodnie i długo.

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.