Zadzwoń do nasZadzwoń do nas 71 714 22 23Zadzwoń do nasNasz adresNasz adres

Kserokopiarki Xerox

Kserokopiarki Xerox

Użytkownicy kserokopiarek to najczęściej pracownicy biurowi, którzy potrzebują nowoczesnych, niezawodnych oraz wielofunkcyjnych urządzeń biurowych, wykonujących zadania na najwyższym poziomie. Xerox, jako wiodąca marka, produkująca profesjonalne urządzenia biurowe, oferuje kserokopiarki, spełniające najwyższe wymagania. Kserokopiarka Xerox to urządzenie, które dzięki zastosowanej, nowoczesnej technologii łączy funkcje kilku urządzeń bez konieczności rezygnowania z najwyższej jakości którejś z dostępnych opcji. Nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne Xerox to cyfrowe kserokopiarki, skanery, drukarki oraz opcjonalnie faksy, w jednej obudowie. Intuicyjna obsługa urządzeń odbywa się za pomocą panelu dotykowego, a wybór urządzenia warto odnieść do ilości dokumentacji, która będzie potrzebowała digitalizacji oraz liczby pracowników, korzystających z urządzenia. Kserokopiarka Xerox może obsługiwać od 12 do nawet 125 stron/minutę.

Nowoczesna kserokopiarka Xerox, doskonała do biura

Zaawansowana technologia urządzeń wielofunkcyjnych Xerox pozwala na obsługę dokumentów w kolorze lub w wersji czarno – białej. Osoby, korzystające z urządzenia mogą skanować pliki bezpośrednio do e-maila, korzystając z połączenia WI-FI, pomiędzy kopiarką, a komputerem. Możliwe jest połączenie z chmurą, wysyłanie faksów, automatyczne ustawienie parametrów odbioru plików tekstowych. Większość urządzeń typu kserokopiarki Xerox to urządzenia, obsługujące format A4, dla wymagających zaawansowanych rozwiązań, Xerox oferuje kserokopiarki, pracujące z formatem A3, odpowiednie do zakładów poligraficznych. Urządzenia wielofunkcyjne Xerox to przede wszystkim niezawodność, komfort użytkowania oraz oszczędność miejsca. Współczesne biura nie korzystają z wielu,osobnych urządzeń, wybierając ergonomiczne i nowoczesne rozwiązanie, czyli urządzenie wielofunkcyjne.

Urządzenie wielofunkcyjne Xerox w Twoim biurze

Co w praktyce oznacza nazwa Wszystko Dla Biura? Wybierając sprzęt biurowy w naszym sklepie, zapewniają sobie Państwo zaangażowanie, pomoc i opiekę naszych specjalistów zarówno na etapie zakupu, jak i podczas użytkowania. Zapewniamy transport kserokopiarki pod wskazany adres, a na miejscu wykonujemy szkolenie z obsługi urządzenia oraz pomożemy zainstalować i skonfigurować sprzęt. Pracownicy biura będą mogli liczyć na pomoc telefoniczną, obsługę serwisową oraz wsparcie techniczne w okresie trwania gwarancji. Wybór marki Xerox to znakomita decyzja, dzięki której wzrośnie efektywność prac biurowych, a dzięki niewielkiej przestrzeni, którą zajmie urządzenie, będzie można odczuć wyraźną poprawę komfortu pracy w biurze. Najwyższa jakość i nowoczesne rozwiązania, zastosowane w kserokopiarkach Xerox to technologia, która staje się niezbędna w każdym, nowoczesnym biurze.

Xerox – najlepszy wybór

Jeżeli biuro funkcjonuje w oparciu o obsługę dokumentów czarno – białych, doskonałym wyborem będzie urządzenie wielofunkcyjne z czarno – białym wydrukiem. Kompatybilność kserokopiarek z komputerem i możliwość łączenia się dzięki WI-FI to nowoczesność, która ma wpływ na codzienną pracę, jej efektywność i jakość. Xerox to firma niezawodna, której urządzenia działają niezawodnie i długo.

Serwis Xerox. Serwis kserokopiarek Xerox i naprawa drukarek

Urządzenia biurowe to podstawa efektywnego działania każdej firmy. Wyobraź sobie sytuację, w której nie możesz wydrukować ważnej umowy, sporządzić kopii dla kontrahenta czy zeskanować dokumentów i przesłać ich w formie elektronicznej. Efekty takiej sytuacji mogą być różnorodne. Prawdopodobnie wpłynie to jednak na jeden z trzech aspektów, które są podstawą Twojej działalności.

Po pierwsze, możesz stracić ważny kontrakt. Co za tym idzie, wadliwie działający sprzęt spowoduje straty finansowe. Po drugie, firma nie będzie działać w sposób płynny. Oznacza to zagrożenie dla harmonogramu zadań i terminów, do których się zobowiązujesz. Po trzecie, jeśli takie sytuacje będą w Twoim przedsiębiorstwie normą, nieuchronnie odbije się to na Twojej renomie. Właśnie dlatego każdy przedsiębiorca powinien zadbać o dostęp do dobrego punktu serwisowego.

Co zrobić, jeżeli drukarka nie działa?

W ramach podjętej z nami współpracy możesz liczyć nie tylko na profesjonalną poradę w wyborze sprzętu na potrzeby prywatne i firmowe. Oferujemy również szybki i sprawny serwis Xerox, który pomoże Ci w każdej sytuacji. Zapewniamy szczegółową diagnozę problemu i dobranie rozwiązania do Twoich możliwości. Serwisujemy urządzenia popularnych firm, takich jak Canon, HP i Brother. Serwis kserokopiarek Xerox bez problemu zajmie się jednak każdym sprzętem służącym do drukowania, faksowania, skanowania i kopiowania.

Na naprawione urządzenie udzielamy gwarancji. Nie musisz więc obawiać się, że Twoja maszyna zepsuje się natychmiast po powrocie do firmy. W naszym interesie leży, by naprawiać sprzęt raz a porządnie. W innym przypadku utonęlibyśmy w zleceniach powtórnej naprawy, na których nie zarabiamy.

Zaciął się papier? A może drukarka w ogóle go nie pobiera?

Twoja drukarka nie pobiera papieru? A może zatrzymuje kartki w połowie i za żadne skarby nie chce ich wypuścić? Urządzenie wielofunkcyjne nie włącza się? Problem leży gdzie indziej? Drukarka nie rozpoznaje tonera i zgłasza jego brak, choć toner znajduje się fizycznie w drukarce? Jakość wydruku drukarki atramentowej jest słaba? A może toner rozsypał się w drukarce laserowej i trudno go stamtąd wydobyć?

Poradzimy sobie z każdą usterką. Naprawa nie zajmie nam wiele czasu. Sklep i serwis kserokopiarek Xerox ma na stanie nie tylko najlepsze drukarki i kserokopiarki, ale również ich podzespoły i części zamienne. Powierzając nam swój sprzęt możesz mieć pewność, że wróci do Ciebie w idealnym stanie. Będzie też działał lepiej, niż kiedykolwiek.

Jak przebiega naprawa drukarki lub kserokopiarki?

Serwis Xerox zwykle może określić źródło problemu już na podstawie wstępnej rozmowy. Możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Jeśli preferujesz kontakt osobisty, zapraszamy także do naszej siedziby. Niezależnie od tego, czy naprawa jest prosta czy skomplikowana, powiadomimy Cię o przybliżonym czasie realizacji zlecenia natychmiast po postawieniu diagnozy. W tym samym momencie otrzymasz również dokładną wycenę.

Na zgłoszenia reagujemy natychmiast. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz serwisu gwarancyjnego, pogwarancyjnego, przeglądu czy konserwacji. Twoje urządzenie będzie gotowe do ponownej pracy znacznie szybciej, niż się spodziewasz.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis drukarek?

Możemy rozpisywać się o dobrych opiniach wśród naszych klientów. Możemy przedstawić Ci miliony argumentów. Tak naprawdę zrozumiesz jednak dlaczego warto wybrać serwis Xerox, dopiero gdy skorzystasz z naszych usług po raz pierwszy. My wiemy, że będziesz do nas wracać w razie problemów. Ty jednak musisz się o tym dopiero przekonać.

Nie zwlekaj więc. Nie życzymy Ci awarii. Praktyka pokazuje jednak, że nawet najlepszy sprzęt może czasem zawieść. W takiej chwili nie wahaj się. Serwis kserokopiarek Xerox jest najlepszym partnerem biznesowym nie tylko w dobrych, ale i trudnych momentach. Zapraszamy do kontaktu WDB kserokopiarki Wrocław.

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.

Kontakt
close slider

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.