Zadzwoń do nasZadzwoń do nas 71 714 22 23Zadzwoń do nasNasz adresNasz adres

Serwis drukarek

Serwis drukarek

Jeżeli Twoja drukarka nie działa tak jak powinna, a Ty i Twoi pracownicy jesteście zmuszeni znosić jej usterkę i przysłowiowe „humory”, wówczas przypomnij sobie o nas. Ten stan, który obecnie być może doprowadza Was do szału, nie musi trwać wiecznie. Rozwiązaniem tej sytuacji jest nasza firma i nasi serwisanci, którzy skutecznie rozprawią się z usterką Twojej drukarki.

 

Nasza marka posiada profesjonalny i rozwinięty serwis drukarek, wzbogacony o doświadczony sztab serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli więc Twoja drukarka odmawia posłuszeństwa, jesteśmy po to, by przywrócić ją do pionu niczym szeregowego w wojsku. Słowo honoru!

Dla nas nie ma znaczenia czy są to drukarki laserowe, drukarki biurowe czy urządzenia wielofunkcyjne. Ekipa naszych serwisantów skutecznie wyleczy wszelkie bolączki, które trapią Twój sprzęt biurowy. Jeśli więc szukasz „lekarzy” dla swojego sprzętu biurowego, to z przyjemnością informujemy, że jesteś obecnie na „najlepszym oddziale”.

SERWIS DRUKAREK

Serwis drukarek to nasza specjalność więc z dumą komunikujemy, iż jesteśmy w stanie rozprawić się z każdą niemal usterką jaka napotka Twój sprzęt biurowy.

Jako osoby posiadające własne biuro, wiemy jak istotny jest sprzęt i wyposażenie naszej przestrzeni firmowej. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której bylibyśmy zmuszeni korzystać z drukarki, która notorycznie płata figle. A, że każdy z nas ma swój własny próg wytrzymałości to dobrze wiemy jak taka sytuacja wpłynęłaby na atmosferę w firmie. Znamy historię opartą na faktach, kiedy to wadliwie działająca drukarka doprowadziła do kresu wytrzymałości nerwowej jednego z pracowników i zakończyła swój żywot od ciosu młotkiem, ale od razu zaznaczamy. To nie było u nas! I tym bardziej odradzamy tak radykalne sposoby rozprawienia się z usterką.

Szanujemy Twój czas i Twoje pieniądze, wobec czego sugerujemy zgłosić się do nas za każdym razem, kiedy konieczny okaże się serwis drukarek.  Zadbamy o Twój sprzęt i przywrócimy go do życia. Będzie to najlepsze rozwiązanie i zdecydowanie najmniej kosztowne. Jak serwis drukarek, to tylko u nas!

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.

NAPRAWA DRUKAREK WROCŁAW

Pewnie zastanawiasz się jak wygląda naprawa drukarek w naszej firmie. Po części odpowiemy dość enigmatycznie, pozostawiając to jako nasze własne „know how”. Jednak to co możemy zapewnić i opisać Ci w dość jawny sposób to konkretny i prosty komunikat –  będzie to zdecydowanie profesjonalna naprawa.

Posiadamy własne zaplecze naprawcze i doświadczonych serwisantów, którzy na pierwszy rzut oka widzą w czym tkwi problem. To bezcenne na pierwsze rzut oka doświadczenie okazuje się zbawienne dla Twojego portfela, gdyż nie działamy po omacku. Nie wymieniamy podzespołów na „chybił trafił”. Nie wzorujemy się na „mechaniku Januszu” więc Ty i Twoja drukarka jesteście w dobrych rękach.

Właśnie to wieloletnie doświadczenie i wiedza naszego zespołu sprawia, że problem znika w mgnieniu oka, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze. Dokonując naprawy drukarek bazujemy rzecz jasna na oryginalnych podzespołach, a pod naszą naprawą podpisujemy się poprzez stosowną gwarancję. I właśnie to sprawia, że jesteśmy godni polecenia. Przynieś nam „problem”, a my go rozwiążemy!

URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE

Powyżej wspomnieliśmy o drukarkach, ale urządzenia wielofunkcyjne też przywracamy do życia. I choć jest to bardziej wymagający przeciwnik, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy je naprawili. Faktem jest, że urządzenia wielofunkcyjne, zwłaszcza te nastawione na zamożniejszego i prężniej działającego przedsiębiorcę są droższe, a ich naprawa jest bardziej kosztowna w przeciwieństwie do prostej drukarki. Ale pamiętaj, że naprawa urządzenia wielofunkcyjnego będzie i tak znacznie tańsza, aniżeli zakup nowego sprzętu. Jak dobrze wiemy, urządzenia wielofunkcyjne mogą kosztować krocie, a za ich równowartość można byłoby zakupić auto wraz z ubezpieczeniem OC.

Naprawa takiego urządzenia w naszym serwisie będzie i tak wyłącznie kroplą w morzu w porównaniu do nowego nabytku. Dlatego też zachęcamy do oddania wadliwego urządzenia do naszego serwisu za każdym razem, gdy zajdzie taka konieczność.

 

Ze swojej strony składamy deklarację, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, by sprzęt nie powrócił już w nasze ręce, a już tym bardziej, trafiony tą samą usterką.

DRUKARKI LASEROWE

Drukarki laserowe, zresztą jak każdy sprzęt biurowy mają to do siebie, że lubią się zepsuć. I nic w tym dziwnego. Drukarki to jeden z najmocniej eksploatowanych sprzętów w Twoim biurze. A jeżeli coś bezustannie pracuje, w końcu musi się zepsuć. Ta „pradawna prawda” ma swój finał w serwisie. Gdy okaże się, że ma to być nasz serwis, to po pierwsze dziękujemy Ci za Twój wybór, a po drugie ręczymy, że zrobimy wszystko, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

 

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.

Kontakt
close slider

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.