Zadzwoń do nasZadzwoń do nas 71 714 22 23Zadzwoń do nasNasz adresNasz adres

Kserokopiarki HP

Kserokopiarki HP

Skrót naszej firmy “WDB”, oznacza “wszystko dla biura”. To właśnie dlatego z naszej oferty korzysta tak wiele firm. Klienci najczęściej sięgają po kserokopiarki HP, drukarki przemysłowe, urządzenia wielofunkcyjne i inne produkty, które znajdują się w naszym asortymencie.

Poza nowymi produktami firmy uzyskują u nas również możliwość serwisowania sprzętów.

To, co charakteryzuje naszą firmę, to ekspresowa wysyłka. Nie muszą się państwo martwić, że towar będzie leżał w magazynie jeszcze kilka dni po opłaceniu zamówienia. Towar wysyłamy tak szybko, jak to tylko jest możliwe. Jeśli ktoś potrzebuje nowego sprzętu od ręki, to zawsze wraca do naszego sklepu. Poza szybką wysyłką oferujemy również bardzo szeroki wybór asortymentu – drukarki, kserokopiarki, projektory. Znajdziesz u nas sprzęt takich marek jak Canon, DELL, HP czy Benq.

Uszkodzona kserokopiarka Canon, HP lub Dell? Dla nas to nie problem

Wiemy doskonale jak ważny jest działający sprzęt i jak wpływa na wydajność firmy. Bez względu na to, czy uszkodzona została drukarka Samsunga, czy kserokopiarka HP, może to spowodować szereg niepożądanych problemów. Pracownicy nie będą mogli kserować ważnych dokumentów lub drukować umów. Dlatego właśnie nasza firma oferuje możliwość serwisowania. W zależności od uszkodzonego sprzętu odpowiedni serwis naszej firmy naprawi usterkę. Posiadamy sztab wyszkolonych serwisantów, którzy poradzą sobie ze sprzętem o każdym poziomie zaawansowania.

Kserokopiarki HP i sprzęty innych sprawdzonych marek

W naszej ofercie posiadamy kserokopiarki HP, Canon czy Samsung. Wszystkie sprzęty są w stu procentach sprawne, sprowadzane tylko ze sprawdzonych i rzetelnych źródeł. Przykładowe modele, które można u nas znaleźć to np. kserokopiarka Samsung SL-K3300 lub Canon IR 1730i. W naszym sklepie dostępnych jest wiele kategorii tematycznych – jeśli szukają państwo sprzętu innego typu, wystarczy przełączyć kategorię.

Urządzenia wielofunkcyjne HP i drukarki wszelkiego rodzaju

Poza drukarkami, kserokopiarkami oferujemy również urządzenia wielofunkcyjne, drukarki przemysłowe czy drukarki biurowe. Wszystkie urządzenia znajdujące się w naszym sklepie objęte są gwarancją. Nie dotyczy to tylko nowych sprzętów, które znajdziesz w naszej firmie, ale także sprzętów serwisowanych. Wystawiamy gwarancję na sprzęt, który oddajesz w nasze ręce w celu zregenerowania. Masz więc pewność, że nasze usługi są w pełni profesjonalne i prawdziwe.

Podsumowanie

Podsumowując ofertę naszej firmy, mogą państwo znaleźć u nas sprzęty i usługi takie jak: 

  • Drukarki – posiadamy drukarki tylko sprawdzonych producentów takich jak HP czy Samsung.
  • Serwisowanie sprzętu – jeśli sprzęt został uszkodzony, zajmiemy się nim – bez względu na to, czy sprawa dotyczy drukarki, kserokopiarki czy innego sprzętu.
  • Najem urządzeń – kolejną ciekawą usługą, którą oferujemy, jest najem urządzeń. Szczególnie korzystne dla początkujących przedsiębiorstw.

Niszczenie dokumentów – firmy często korzystają z naszej oferty dotyczącej niszczenia dokumentów. Dbamy o to by dokumenty zawierające kluczowe informacje, zostały skutecznie zutylizowane.

Jeśli mają państwo jakieś pytania dotyczące naszej oferty, wystarczy się z nami skontaktować – WDB Kserokopiarki Wrocław

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.

Kontakt
close slider

Masz pytania?

Meldujemy się do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy zajdzie konieczność serwisu lub zakupu nowych sprzętów biurowych.